Meklēt:
Ajurvēdiskā Produkcija
Aromterapija 'no A līdz Z'
Kosmētika un Higiēnas Līdzekļi
Dabīgie Tīrīšanas Līdzekļi
Dabīgi un ekoloģiski tīri pārtikas produkti
Smaržkociņi
Joga
Atveseļošanās Programmas
Aktuālā
Informācija
Kontakti
Grozs

Produkcija, kas piedāvāta mūsu saitā kalpo šim mērķim.


   Firma "EZOTERIKA" tika dibināta ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un tā pamatprincipus, Holistiskās medicīnas prraktikas, aktīvo zinātniski - pētniecisku darbu un augstvērtīgas ekoloģiskas produkcijas izplatīšanu Baltijas teritorijā. Tikai augstvērtīga prece un tās piegādātāja garantija - tāds ir mūsu darba pamatprincips.

   Mēs piedāvājam plaša asortimenta ājurvēdisko produkciju, ekoloģiski tīrus pārtikas produktus, bio piedevas, aromprodukciju, ārstniecisko kosmētiku, kas ļaus arī maksimāli apmierināt pasūtītāju vēlmes.

   Darbs ar tiešu piegādi nodrošika saprātīgu cenu līmeni. Augošs asortiments, elastīga atlaižu sistēma, izdevīgas vairum un mazumtirdzniecības cenas, profesionālas konsultācijas, piegādes garants - lūk, nepilna nosacījumu uzskaite, ko piedāvā mūsu firma.

   Kurš ir atvērts dažādām zinību sistēmām par veselīgu dzīvesveidu - dabas neredzamie pavedieni - atvedīs tieši pie mums. Jo mūsu darba galvenie pamatprincipi ir augsta profesionalitāte, godprātīga attieksme, uzmanība un ie interesētība mūsu klienta vēlmēs.


Būsim priecīgi par visiem Jūsu vēlējumien un priekšlikumiem!

Ar cieņu firma EZOTERIKA.